BETAİN - %35

BETAİN - %35

  Ürün İsmi

   BETAİN - %35

  Cas No

   61789-40-0

  EINECS NO

   263-058-8

  Kimyasal Formülü

   C19H38N2O3

  Kimyasal Adı

  Coco Amido Propil Betain

  Saflık (%)

  35

  Yoğunluk (g/cm3)

  1,05

  Kaynama Noktası (°C)

  100

  pH

  4 – 6

   
  Özellikleri : 
  Betain, hidrojen atomu bulunmayan  bir kuaterner amonyum yada  fosfonyum katyonu gibi artı yüklü bir katyonik fonksiyonel gruba aittir ve herhangi bir hidrojen atomu bulunmayan eksi yüklü bir fonksiyonel gruba ait  herhangi bir yüksüz kimyasal bileşiktir. Bir diğer ismi dimetil aminoasetattır.

Kullanım Alanı : 

Coco amido Propil Betain, anyonik yüzey aktif cisimciklerin özelliklerini geliştirmek için yardımcı sürfaktan olarak kullanılır.

Ayrıca, şampuan ve el yıkama sıvıları gibi nihai ürünlerin temizlik ve yumuşaklık verimliliğini arttırır. Su solüsyonuna bağlı olarak amfoterik gruplar içerdiğinden, anyonik veya katyonik özelliklere sahip olabilir. Asidik PH'da, bu maddenin katyonik özelliği iyi bir kondüsyonlama kalitesi gösterir ve özel şampuanlarda saç üzerinde katyonik protein ve polimerlere önemli ölçüde yardımcı olabilir.

Yüksek viskozite üretebilir ve bazen anyonik yüzey aktif maddeler ile jel oluşturabilir. Bu tür betainler her türlü sürfaktan ile uyumludur. Bu tür betainler her türlü sürfaktan ile uyumludur ve iyi temizleme ve köpürme özelliklerine sahiptir. Bu ürünü kullanarak, formülasyondaki birincil sürfaktanların kullanımı azaltılabilir.

  Hayvancılık sektöründe yem için gıda katkı maddesi olarak ve kanatlı hayvanlar içinde besin maddelerinde kullanılmaktadır.

  Temizlik kimyasalı olarak, antimikrobiyal ve amfoterik yüzey aktif madde özelliklerinden dolayı deterjanlarda tercih edilmektedir.

  Write a review

  Note: HTML is not translated!
      Bad           Good
  Captcha
  • Product Code: Betain
  • Availability: In Stock

  Tags: Betain