SENTETİK TİNER - %99

SENTETİK TİNER - %99

Ürün Adı :

SENTETİK TİNER - %99

Cas No

64742-88-7

Kimyasal Formülü

-

Görünüm

Renksiz

Saflık(%)

98 - 100

Yoğunluk (Kg/Litre)

0,798

Parlama Noktası, °C

>33

Kaynama Noktası, °C

145-210

 

Özellikler :

White Spirit Mineral terebentin olarak da bilinen beyaz ispirto veya mineral yağları, terebentin ikame, solvent nafta (petrol) veya genel olarak, Sentetik Tiner (White Spirit)  “boya inceltici”, boya ve dekorasyonda ortak bir organik çözücü olarak kullanılan, petrol türevi berrak bir sıvıdır.
Sentetik Tiner , yağ bazlı boya ve temizlik fırçaları için yaygın olarak bir boya inceltici ve diğer uygulamalarda organik bir çözücü olarak kullanılır. Mineral terebentin, esasen pinen'den oluşan terebentin'den kimyasal açıdan çok farklıdır ve az çözünen özelliklere sahiptir.

Kullanıldığı Yerler :

·         Sentetik Tiner (White Spirit), Serigrafi (serigrafi olarak da bilinir) içinde, madeni yağlar, petrole dayalı tekstil ve plastisol mürekkepleri ile baskı yaptıktan sonra elekleri temizlemek ve açıp temizlemek için sıklıkla kullanılır. Ayrıca monoprint yapımında kullanılan mürekkepleri inceltmek için kullanılırlar.

·         Sentetik Tiner ,sentetik bazlı boya, astar ve verniklerin inceltilmesi için,kullanılan ürünü inceltir uygulama yüzeyi üzerine buğu tabakası bırakmaz, ürünün iyi yayılmasını sağlar, İnceltmede kullanıldığı ürünlerde yağ bırakmaz, Uzun yağlı alkit reçinenin kullanıldığı sistemlerde çözücü solvent olarak kullanılır.


Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha
  • Product Code: SENTETİK TİNER
  • Availability: In Stock

Tags: SENTETİK TİNER