FIRIN TİNER

FIRIN TİNER

Ürün İsmi

FIRIN TİNER - %100

Cas No

1330-20-7

Kimyasal Formülü

-

Görünüm

Renksiz sıvı

Saflık(%)

>80

Yoğunluk (Kg/Litre)

0,805

Parlama Noktası, °C

105


Özellikler :
Xylene – Fırın Tiner kimyasal ve fiziksel özellikleri ilgili izomerlere göre değişir. Sudan daha az yoğundur. Fırın Tiner,  toluen ve benzen'in metilasyonu ile üretilir.

Fırın Tiner , çözücü olarak kullanılır. Solvent Xylene genellikle küçük bir yüzdesine kadar etilbenzen içerir. Bireysel izomerler gibi, karışım renksiz, tatlı kokulu ve oldukça yanıcıdır. Xylene uygulama alanları baskı, kauçuk ve deri endüstrilerini kapsar.  

Kullanım alanları :
Ksilen (Xylene) laboratuarda, reaksiyon kaplarını soğutmak için kuru buz ile banyolar yapmak için kullanılır ve ışık mikroskopisinde mikroskop objektifinden sentetik daldırma yağını çıkarmak için bir çözücü olarak kullanılır. Histolojide, ksilen en çok kullanılan temizleyici ajandır. Ksilen, lekelenmeden önce, kurutulmuş mikroskop lamlarından parafini çıkarmak için kullanılır. Boyama sonra, bir lamel ile montaj önce mikroskop lamur xylene yerleştirilir.
Ksilen (Xylene) Boya ve yapıştırıcı olmak üzere, birçok endüstriyel ürün üretimlerinde ana hammadde veya yardımcı hammadde olarak kullanılır. Ksilen (Xylene), tarım alanında fungusit, insektisid ve herbisitlerle ilgili tarımsal ilaçlar üretilirken, etken maddeler için çözücü ve taşıyıcı ajan olarak kullanılır.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha
  • Product Code: FIRIN TİNER
  • Availability: In Stock

Tags: FIRIN TİNER