SODYUM TRİPOLİFOSFAT (STPP) -%92,5

SODYUM TRİPOLİFOSFAT (STPP) -%92,5

Ürün İsmi

Sodyum Tripolifosfat

Cas No

7758-29-4

Kimyasal Formülü

Na5P3O10

Görünüm

 Beyaz, katı toz

Yoğunluk

 2,52 g/cm³

Erime Noktası (°C)

622

Saflık

% 92,5

Molekül Ağırlığı

367,864 g/mol

Suda Çözünürlük (g/L)

14,5 g/100 ml

Özellikleri :
Soyum Tripolifosfat  (STPP) ;Seramik sektöründe yaygın olarak kullanılan bir elektrottur. Sir kompozisyonunun viskozitesini düşürmek için formülasyona göre değişmekle birlikte %0.3 ila %0.6 oranında kullanılmaktadır STPP nin aynı zamanda sulu öğütmelerde düşük viskozite sağlamasından dolayı değirmen içerisindeki çalkalanmayı artırır ve buda öğünme süresini kısaltarak para ve zaman kazandırır . .Ayrıca sırın karo üzerine uygulanmasında homejen bir dağılım sağlar.granül ve toz şeklinde satılmaktadır .

Kullanım Alanları :

Diş macunu, sabun, deterjanlarda temizleme kabiliyetlerini iyileştirmek amacıyla kullanılır. Sabun ve deterjanlarda ayrıca yapılandırıcı dolgu maddesidir. 

STPP bir yapıcı olarak ev temizlik ürünlerinin çoğunda, aynı zamanda insanlar için gıda maddeleri, hayvan yemleri, endüstri temizlik işlemleri ve seramik üretiminde de kullanılmaktadır. STPP olağan ve yoğun çamaşır deterjanları ve otomatik bulaşık makinası deterjanlarında (toz, sıvı, jel ve/veya tablet şeklinde), tuvalet temizleyicilerinde, yüzey temizleyicilerde ve kahve makinası temizleyicilerinde yaygın şekilde kullanılmaktadır. 

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good
Captcha
  • Product Code: SODYUM TRİPOLİFOSFAT
  • Availability: In Stock

Tags: sodyumtripolifosfat, STPP, deterjan