GENEL TEMİZLİK

GENEL TEMİZLİK


Show:
Sort By:

AKS ASPIRIX Çok Amaçlı Temizlik Sıvısı

ÖZELLİKLERİ:Her tür sanayi tipi çamaşır makinesinde ve ön ıslatmada kullanıma uygundur.Beyaz ve renkli, pamuklu, sentetik, ve elyaflı her tür tekstilin yıkanmasında güvenle kullanılır.Su sertliğinden etkilenmez.Yünlü ve nazik çamaşırlarda da kullanıma uygundur.Her su sıcaklığında etkilidir.Ekonomiktir. KULLANIM ŞEKLİ:Ön Yıkama: 1gr/lt Su ile seyreltilir.15gr/kg kuru çamaşır.Ana Yıkama: 2 gr/lt Su ile seyreltilir.10 gr/kg kuru çamaşır...

AKS Cam Temizleme Maddesi

Özellikleri:Binaların iç ve dış cephe cam temizliğine uygun formüle edilmiş, çok köpüren endüstriyel tip sıvı cam temizleyicisidir.Yavaş kuruma özelliği sayesinde uygulanan yüzeyde rahat çalışma imkanı sağlar.Cam yüzeyine parlaklık kazandırır.Yapışkan ve kurumuş kirleri kolayca temizler.İz ve leke bırakmaz.Antistatiktir, temizlenen yüzeylere tozun tekrar tutunmasını engeller.Ürün pH değeri 3,5 dir. Kullanım Miktarları:Az kirli yüzeylerde : 100 -300 gr/10 lt SuKirli yüzeylerde   &n..

AKS Deodorize Edici Temizlik Sıvısı

ÖZELLİKLERKöpük seviyesi ayarlı olduğundan durulama gerektirmez.Kötü kokuların giderilmesi için hazırlanmış    Hos kokulu genel temizleyicidir.Yüzeylerin etkin şekilde temizlerken uzun süreli hos ve kalıcı koku sağlar.Kir taşıma kapasitesi yüksektir.Cildi tahriş etmez. KULLANIM ŞEKLİ  Nemli silme : 100ml/8 lt su ile - Tüketim miktarı:0.20ml/m2  Islak silme : 100ml/8 lt su ile - Tüketim miktarı :0.50ml/ m2  Yüzey temizliği :80ml/8 lt su ile ..

AKS Duşakabin ve Banyo Temizleyici

 Ev bakım ürünleri serisinden olup, duşakabinlerde oluşan zor kir ve kireç kalıntılarını mükemmel temizler ve parlaklık kazandırır.Özel formülü sayesinde tüm duşakabinleri mükemmel temizler ve parlatır.Duşakabin temizliğinde ürünü sprey ile püskürtüp sünger,fırça veya bez yardımıyla temizleyiniz ve durulayınız. inatçı kirlerde işlemi tekrarlayınız...

AKS Genel Temizlik Sıvısı

Özellikleri:Banyo, mutfak ve koridor gibi yerlerde, yıkanabilir her türlü yüzeyin temizliğinde kullanılabilen genel temizlik maddesidir.Özel yağ çözücülerle takviye edilmiş güçlü formülü sayesinde kolay ve etkin bir temizlik sağlar.Yüzeyde kalıntı bırakmadığından durulama gerektirmez.Hoş kokuludur.Ürünün konsantre haldeki Ph değeri: 11Tropik orman kokularından elde edilen parfümü ortamı deodorize eder, hoş ve kalıcı bir koku bırakır.Durulama gerektirmez.Nötr PH değerine sahiptir. Kulla..

AKS Gider ve Lavabo Açıcı Asitli

KULLANIM ŞEKLİ:Lavabo ve gidere direk olarak dökülür.Bir müddet beklenir.Tıkanıklığın açıldığı gözlemlenir.Mermer alüminyum gibi aside dayanıksız yüzeylerde kullanmayınız.Koruyucu eldiven, maske ve gözlük kullanınız. KULLANIM TALİMATLARI:Serin yerde muhafaza ediniz.Güneş ışığına maruz bırakmayınız.Kesinlikle ürünle temastan kaçınınız.Cilt ve göz ile temasından bir bez yardımıyla ürünü değdiği yerden silin.Yutulması halinde veya beklenmeyen bir etki olduğunda derhal en yakın sağlık kuruluşun..

AKS Gider ve Lavabo Açıcı Asitsiz

KULLANMA TALİMATI:Lavabo ve gidere direk olarak dökülür.Bir müddet beklenir.Tıkanıklığın açıldığı gözlemlenir. UYARILAR:Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz.Serin yerde muhafaza ediniz.Güneş ışığına maruz bırakmayınız.Kesinlikle ürünle temastan kaçınınız.Çocuklardan uzak tutunuz.Çamaşır suyu vb. temizlik malzemeleri ile karıştırmayınız.Cilt ve göz ile temasında bir bez yardımıyla ürünü temas ettiği yerden silip derhal bir sağlık kuruluşuna başvurunuz.Beklenmeyen bir etki olduğunda doktorunu..

AKS Lavabo Tuvalet Temizleyici

Özellikleri:Banyo, lavabo, klozet, fayans ve armatürler ile taş, mozaik gibi yüzeylerin temizliğinde kullanılan asidik temizleme sıvısı.Kuatemer amonyum tuzu esaslı (QAC) hijyen sağlayıcı içerir. Temizlik yapılan yüzeylerde kalıcı temizlik sağlar.Kireç ve pas lekelerini söker. Sürekli kullanıldığı yüzeylerde bu tip lekelerin oluşmasını engeller.Temizlik yapılan yüzeylere doğal parlaklığını kazandırır.Üstün formülasyonu sayesinde seramik vb. yüzeylerin sır tabakalarında herhangi bir aşı..

AKS Mineralli Sıvı Ovma Maddesi

Özellikleri:Ürünü sulandırmaya gerek yoktur.Bir miktar AKS mineralli sıvı ovma maddesini direkt kirli yüzey üzerine veya ıslak bir süngere dökerek uygulanır.Bidon kapağını sürekli kapalı tutunuz.Not: Kullanmadan önce bidonu mutlaka çalkalayınız. Tüketicinin Dikkatine:Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz.Cildi korumak için ellerin ürünle uzun süre temasından kaçınınız.Ürünü kullandıktan sonra ellerinizi bol suyla yıkayınız.El, yüz, vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanmayınız.Çocu..