BULAŞIK HİJYENLERİ

BULAŞIK HİJYENLERİ
Show:
Sort By:

AKS Bulaşık Makinası Deterjanı

Özellikleri:Endüstriyel tip bulaşık makinelerinde kullanılan sıvı bulaşık yıkama maddesidir.Değişik su sertliklerine uyumlu formülasyonu sayesinde yıkama işlemlerinde son derece iyi netice verir. Kullanım Şekli:AKS bulaşık makine deterjanı otomatik dozaj pompası vasıtasıyla bulaşık makinasının yıkama tankına enjekte edilerek ya da serpme şeklinde kullanılır.Yıkama suyu sıcaklığı 60-65 CO olmalıdır. Kullanım Miktarı:Su sertliğine göre yıkama suyunun litresi başına 3–5 gr...

AKS Bulaşık Makinası Durulayıcısı

Özellikleri:Endüstriyel tip bulaşık makinelerinde kullanılan sıvı durulama maddesidir.Bulaşıkların leke ve iz bırakmadan kısa sürede kurumalarını sağlar.Tüm su sertliklerinde etkilidir.Köpüklenmeyi önler.Parfümsüzdür. Bulaşıklarda koku bırakmaz.    Kullanım Şekli:AKS bulaşık makine durulayıcısı  otomatik dozaj pompası vasıtasıyla bulaşık makinasının durulama  hattına enjekte edilerek kullanılır.Yıkama suyu sıcaklığı 80-85 Co olmalıdır. Kullanım M..

AKS Bulaşık Makinası Kireç Çözücüsü

Makinedeki kireç artıklarını hızlı ve etkili bir şekilde ortadan kaldırır.Düzenli kullanıldığında makinenizin ömrünün uzamasına yardımcı olur.Suyun sert olduğu bölgelerde kullanım için idealdir.Çamaşır ve bulaşık makineleri için uygundur.Dikkat Edilmesi Gereken HususlarEl, yüz, vücut ve gıda maddelerinin temizliğinde kullanılmaz.Çocuklardan uzak tutulması gerekir.Göz ve deri ile temasından kaçınılması gerekir. Temas durumunda bol su ile yıkanmalıdır ve bir hekime baş vurulmalıdır.Klorlu maddeler..

AKS Eko Bulaşık Deterjanı

Özellikleri:Tepsi, tencere, tabak, çatal, kaşık vb. bulaşıkları elde yıkamak için kullanılan sıvı bulaşık yıkama maddesidir.Cildi koruyucu maddeler ile zenginleştirilen bileşimi sayesinde, deterjanın zararlı etkilerini en aza indirir ve bulaşık sonrası ellerde hoş bir yumuşaklık bırakır.Bulaşıklardaki ağır kir ve yağ tabaklarını kolayca temizler, donmuş yağları çözer.Durulanmış malzemelerin çabuk kurumasını sağlar.Limon parfümlüdür.Kararlı köpüğü sayesinde daha fazla yıkama yapar. ..

AKS Extra Sıvı Bulaşık Deterjanı

Özellikleri:Tepsi, tencere, tabak, çatal, kaşık vb. bulaşıkları elde yıkamak için kullanılan güçlü sıvı bulaşık yıkama maddesidir.Cildi koruyucu maddeler ile zenginleştirilen bileşimi sayesinde, deterjanın zararlı etkilerini en aza indirir ve bulaşık sonrası ellerde hoş bir yumuşaklık bırakır.Bulaşıklardaki ağır kir ve yağ tabaklarını kolayca temizler, aktifi yükektir, donmuş yağları çözer.Durulanmış malzemelerin çabuk kurumasını sağlar.Limon parfümlüdür.Kararlı köpüğü sayesinde daha f..

AKS Kireç Çözücü

Özellikleri:Gıda sanayiinde alet ve ekipmanın yüzeyinde oluşan kireç ve organik tortuların giderilmesinde kullanılır.Pişirme kazanlarının iç yüzeylerinde sudan gelen ve pişirilen malzemeden geçen iyonların oluşturduğu kalıntıların temizlenmesi için özellikle uygundur.Güçlü kompleks yapıcıları sayesinde yüzeyde oluşan ve proses sırasında yüzeye yapışan pas lekelerini giderir.Antistatik formülü sayesinde yüzeyi kolayca ıslatarak uygulama kolaylığı sağlar.Antikorroziftir, aşınmaya yol açmaz.AK..

AKS Kıvamlı Sıcak Yüzey Yağ Sökücü

Özellikleri:Özellikle bitkisel veya hayvansal yağ ve benzeri maddelerden yanmış, karbonize olmuş yağ kalıntıları gibi ağır kirlerin temizlenmesinde kullanılan çok köpüren yüksek alkali temizleme sıvısı.Sanayi mutfakları ve gıda sektöründe; fırın, ocak, tencere ve davlumbaz gibi tüm alet yanmış, karbonize olmuş yağ kalıntılarının temizliğinde kullanılır.Ağır kirlenmeye maruz kalan duvar, zemin vb. tüm sert yüzeylerin temizliğinde kullanılır.Yağ çözücü, kan çözücü ve protein çözücü maddeler i..

AKS Kıvamlı Soğuk Yüzey Yağ Sökücü

Özellikleri;Tüm sert yüzeylerin yağ ve yağ esaslı kirlerden arındırılmasında kullanılan su bazlı degreaser; madensel veya bitkisel yağların oluşturduğu oturmuş kirlerin giderilmesi ve kirin kolayca yerleştiği pürüzlü zeminlerin temizlenmesinde mükemmel sonuçlar verir.Köpüğü ayarlıdır. Köpük miktarı yerdeki toz ve çamuru sürüklemeye yetecek kadar olup makine tankında tıkanıklığa yol açmaz.Otomatik zemin temizleme makineleriyle de uygulanabilir.Rahatsız edici kokulu uçucu solve..