Biz Kimiz?

Biz, Apeks Endüstriyel Kimya Ailesi olarak; 1992 yılından bu yana, uluslararası kimya firmaları ile kazandığımız piyasa tecrübesi ve siz dostlarımızdan aldığımız güç ile Apeks Endüstriyel Kimya adı altında kimyasal çözümler üretim ve satışı ile hizmet vermeye başladık.
Bugün markasını tescillemiş, ISO 9001 – 2008 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelenmiş, KOSGEB işbirliği şansı elde etmiş, B grubuna seçilmiş profesyonel yönetim ve kurumsallaşma çalışmalarını yürüten, ulusal bazda satış tecrübesine sahip, satış ve satış sonrası müşteri ilişkilerini merkez ofisten yönlendiren ve özel kimyasallar konusunda uzmanlaşmış bir kuruluştur.
Sökücü ve çözücüler; koruma, kaplama ve sistem temizleyicileri; endüstriyel temizlik ve hijyen sistemleri ile daha sağlıklı, daha kaliteli ve daha ekonomik ürünler ilkesiyle yola çıkan yeni profesyonel kadromuzla siz dostlarımıza hizmet vermek ve değerli görüşlerinizi almak bizi memnun eder.
Karşılıklı ziyaretlerimizin ve kuracağımız iletişimin her iki taraf içinde verimli olması dileklerimizle. İşlerinizde başarılar dileriz.

Saygılarımızla.

Apeks Endüstriyel Kimya