AMİNLER


Göster:
Sırala:

DİETANOLAMİN

Görünümü : Renksiz sıvıKimyasal Adı : DiethanolamineKimyasal Formülü : C4H11NO2Ambalaj Şekli : 200-210 Kg varillerdeTanımı ve Kullanım Alanları :Dietanolamin genellikle kısaltılan, DEA veya DEOA , bir bir organik bileşiktir. Saf dietanolamin, oda sıcaklığında, beyaz bir katı madde olan, fakat eğilimi su emme ve genellikle bir renksiz, zor akışlı bir sıvı halinde karşılaşılan anlamına süper-soğutmaya tabi. Dietanolamin ikincil amin ve bir diol olan, çok işlevli bir. Diğer orga..

DİETİLEN TRİAMİN

Kimyasal adı: DETA, N-(2-aminoetil)-1,2-etandiamin, 2,2ı-diaminodietilen amin.Kullanım alanları ve özellikleri:İki sekonder amin grubuna sahip en basit siklik etilen amindir.Nem kapıcı bir kristaldir. Suda, alkolde, gliserol, hidrokarbonlar ve glikollerde çözünür. DETA; antelmintiklerin ve psikoaktif ilaçların ana bileşenidir. Sülfür, asidik gaz, reçine için bir solvent olarak, yakıt ve yağ alanında bir komponent olarak kullanılır (modifiye poliamidler, korozyon önleyiciler, yakıt katkıları, epo..

MONO ETANOL AMİN

Görünümü  : Renksiz Kokusuz Yoğun SıvıKimyasal Adı : EthanolamineKimyasal Formülü : NH2CH2CH2OHAmbalaj Şekli : 210 Kg VarillerdeTanımı ve Kullanım Alanları : Kullanım AlanlarıNötralizasyon işlemlerinde ( deterjanlarda , genel yağ gidericilerde , araba yıkama şampuanlarında nötralize ajan olarak ) kullanılır.Sabun , deterjan , yağ ve kir çözücü vb. temizlik ürünlerinin üretiminde kullanılır.Tarım sektörüne yönelik kimyasalların üretiminde kullanıl..

TRİETANOL AMİN

Görünümü : Açık Sarı Berrak Sıvıdır, HigroskopiktirKimyasal Adı : TEAKimyasal Formülü : C6H15NO3Ambalaj Şekli : 210 kg. lık fıçılardaKullanım Alanları :Genellikle TEA olarak kısaltılan trietanolamin, hem bir tersiyer amin hem de bir triol olan, yapışkan bir organik bileşiktir. Bir triol üç alkol grubuna sahip bir moleküldür. Trietanolamin güçlü bir bazdır. Trietanolamin ayrıca trietilaminden ayırt edilmesine yardımcı olabilecek TEOA olarak da kısaltılır. 1999'da yaklaşık 150...

Görünümü : Beyaz TozKimyasal Adı : E211, Benzoate Of SodaKimyasal Formülü : NaC6H5CO2..
ÖZELLİKLERİ:Güçlü, ekonomik, konsantre bir leke sökücüdür. Tekstil sektöründe kumaş üzerinden her tü..
Görünümü : Renksiz, kokusuz hafif tatlı yoğun bir sıvıdır.Kimyasal Adı : E422, 1,2,3-propa..
Havuz suyunun pH değerinin düşürülmesini sağlayan toz üründür.Dozaj; suyun pH değerin..
Özellikleri;Klor bazlı organik ağartıcı içeren yardımcı yıkama maddesidir.Beyaz çamaşırların ağartıl..
ÖZELLİKLERİ:Kaynak çalışmaları sırasında oluşan çapakların yüzeye yapışmasını önler.Metal yüzeyleri ..
Özellikleri:Endüstriyel tip bulaşık makinelerinde kullanılan sıvı bulaşık yıkama maddesidir.Değişik ..