ALKALİLER


Göster:
Sırala:

AĞIR SODA

Görünümü : Beyaz, Katı Higroskopik Tozdur.Kimyasal adı : E500, Soda, Soda Kristali, Soda Külü,Kimyasal Formülü : Na2CO3Ambalaj Şekli : 50 kg. lık Torbalarda.Özellikleri : Karbonik Asidin Sodyum Tuzudur. E500Kullanım AlanlarıDeterjan ve sabun sanayisinde sodyum karbonat, doğal temizlik maddesi olarak tercih edilir.Çamaşır sodası yapımının olmazsa olmazlarından biri de sodyum karbonattır. Sodyum karbonat ılık su ile açılmasının ardından çamaşır sod..

BONCUK KOSTİK

Görünümü : Beyaz Renkli Yuvarlak BoncukKimyasal Adı : Sodyum HidroksitKimyasal Formülü : NaOHAmbalaj Şekli : 25 Kg çuvallardaTanımı ve Kullanım Alanları :Saf sodyum hidroksit, bozulma olmaksızın 318 ° C'de eriyen renksiz, kristalin bir katıdır. Suda yüksek ölçüde çözünür, etanol ve metanolde daha düşük bir çözünürlükle bulunur , ancak eter ve diğer polar olmayan çözücüler içinde çözünmez.Sülfürik asidin hidrasyonuna benzer şekilde, katı sodyum hidroks..

HAFİF SODA

Cam, Deterjan, Kimya Sanayii, Sabun, Tekstil, Kağıt, Döküm Sanayii, Petrol Rafinerileri ve Diğer Sodyum Bileşiklerinin Üretiminde kullanılır.Görünümü : Beyaz, katı higroskopik tozdur.Kimyasal adı : E500, Soda, soda kristali, soda külü,Kimyasal Formülü : Na2CO3Ambalaj Şekli : 50 kg. lık torbalarda.Özellikleri : Karbonik asidin sodyum tuzudur. E500Tanımı ve Kullanım Alanları :Sodyum karbonat (aynı zamanda çamaşır sodası , soda ve soda kristaller , ve benzeri gibi monohidra..

POTASYUM HİDROKSİT

Görünümü : Beyaz, Payet haldeKimyasal Adı : Potasyum Hidroksit ( Potas Kostik )Kimyasal Formül : KOHAmbalaj Şekli : 25 Kg. Lık TorbalardaTanımı ve Kullanım Alanları :Potasyum hidroksit diğer bir adıyla Potas kostik olarak bilinir, Potasyum hidroksit formülü KOH olarak bilinmektedir, katı bir halde, beyaz renkte olan bir kimyasal maddedir. Suda eridiği vakit ısı açığa çıkarır. Ayrıca potasyum hidroksit maddenin nem tutma özelliği bulunur. Ortamdaki nemi emer ve yavaş yavaş eriyebilen bir yapıya s..

SODYUM HİDROSÜLFİT

Görünümü : Beyaz tozKimyasal Adı : Sodium dithioniteKimyasal Formülü : Na2S2O4Ambalaj Şekli : 25 kg. bidonlarda.Kullanım Alanları :Sodyum hidrosülfit, sodyum sülfoksilat ve sülfoksilat da denilmektedir. Sodyum ditionit fizyolojik koşullar altında stabil değildir, bozunma oranı asitlik arttıkça artmaktadır. Nemle temastan sonra, hidrojen sülfite (hso3-), sülfit (so32-) ve hidrojen sülfata (hso4-) oksitlenir. Güçlü asidik koşullar altında sülfür dioksidi serbest bırakabilir. Anaerobik koşullar alt..

Havuz suyunun pH değerinin düşürülmesini sağlayan toz üründür.Dozaj; suyun pH değerin..
Görünümü : Renksiz sıvıKimyasal Adı : DiethanolamineKimyasal Formülü : C4H11NO2Ambala..
ÜRÜN ÖZELLİKLERİ : Fren balata kirlerinin temizlenmesinde kullanılır.Sürtünmeden dolayı oluşmuş..